Eesti piimandusmuuseum tuleb külla!
16. oktoober 2018
Haldjad kutsuvad haldjamaale!
26. oktoober 2019

Tule meile tööle! Tule muuseumipedagoogiks!

SA Eesti Piimandusmuuseum Imaveres otsib oma meeskonda särtsakat ja innukat muuseumipedagoogi!

Muusemi põhivaldkond on piimandusajaloo kogumine ja säilitamine. Anname külastajatele ülevaadet piimandusajaloost ja pakume võimalust osaleda erinevates töötubades.

Muuseumipedagoogi peamised ülesanded

Ekskursioonide ja töötubade (jäätise, sõira, kohukese, karaski, või jne) läbiviimine kõikidele sihtgruppidele. Haridusprogrammide ja erinevate õppematerjalide väljatöötamine lähtuvalt sihtgrupist kasutades erinevaid metoodikaid. Muuseumi haridusvaldkonnaga seotud projektide koostamine, juhtimine ja aruandlus. Osalemine Eesti Piimandusmuuseumi sündmuste, messide ja näituste kontseptsioonide väljatöötamisel ning abistamine nende korraldamisel ja läbiviimisel. Koostööpartnerite leidmine ja kaasamine Piimandusmuuseumi tegevustesse. Oma tööalase informatsiooni edastamine sotsiaalmeedia kanalitesse ja kodulehele.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et tugev ja särasilmne muuseumipedagoogi kandidaat on: kõrgharidusega (eelistatavalt pedagoogika/ turismi/piimanduse alal), projektijuhtimise ja/või meeskonnatöö kogemusega, väga hea suhtlemisoskusega ja pingetaluvusega, loov ja uuenduslik, algataja ja innustaja uute lahenduste väljatöötamisel, kohusetundlik ja usaldusväärne.

Heal muuseumipedagoogil on väga hea väljendusoskus eesti keeles nii kõnes kui kirjas ja vene keele valdamine suhtlustasemel kõnes ja kirjas. Suureks eeliseks on inglise keele oskus suhtlustasemel. Kindlasti on selle ametikoha puhul kasuks kogemused mitmekülgsete grupitööde/haridustegevuste läbiviimisel, abiks on teadmised eripedagoogika valdkonnast ja muidugi huvi ajaloo vastu. Vajalik autojuhtimise õigus ( B kategooria).

Pakume vastutusrikast tööd loomingulises keskkonnas, kus saab teha tutvust museaalide ja piimandusalase ajalooga, saab lüüa kaasa Piimandusmuuseumi arengus, on koolitusvõimalusi.

Tööleasumise aeg: 11. novembrist 2019.a.
Kui oled rõõmsameelne ja missioonitundega ning valmis suhtlema erinevate inimestega, panustama Eesti Piimandusmuuseumi tulevikku ja igapäevaellu, siis oled teretulnud meie meeskonda!

Kandideerimistaotlust koos CV –ga ootame 6. novembriks 2019 juhatuse liikme Anneli Siimussaare e-posti aadressile anneli@piimandusmuuseum.ee Lisainfot saab telefonil 5300 8485

 

FinlandRussiaEnglish